INFORMACE KE KURZŮM

 Školení pro systémy IBM System i (AS/400) – PŘEHLEDU  KURZŮ

Kvalita a zkušenosti

Naše společnost se věnuje školící činnosti pro technologie IBM již od svého založení. V roce 1999 jsem byli první Autorizované školící středisko IBM v České republice. Nyní nabízíme vlastní kurzy včetně rozsáhlých školících materiálu v českém jazyce.

Naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti se systémy IBM System i (AS/400)  a to již od roku 1993, kdy jsem byli u prvních instalací těchto systémů v České republice.

Máme mnoho kladných referencí u zákazníků v České i Slovenské republice: IBM ČR, IBM SK, Česká pojišťovna, ČSOB, MONETA Money Bank, Lease Plan, InsData SK, Unicredit Bank SK, VÚB SK a desítky dalších.

Nabídka kurzů

Nabízíme ucelenou sadu kurzů pro systémy IBM System i (AS/400) a to především v oblasti databáze a programování. Můžeme vám zajistit:

  • standardní kurzy – jejich obsah, délku a cenu naleznete v PŘEHLEDU  KURZŮ (po kliknutí na kurz se zobrazí detailně jeho obsah)
  • kurzy na míru – kde si lze sestavit obsah a délku dle vašich potřeb – tzn. vybrat jednotlivé kapitoly z různých kurzů atd.

V rámci standardních kurzů i kurzů na míru dodáme:

  • obsáhlé školící materiály v českém jazyce
  • vzdálené připojení na náš školící server IBM System i (AS/400)
  • projektor

Dále je věcí dohody zda bude školení probíhat v našich prostorech (pak dodáme PC stanice) a nebo ve vašich prostorech, kdy se předpokládá, že účastníci použijí vlastní PC/notebooky.

Ke kurzu můžeme pro vaše zaměstnance připravit znalostní ON-LINE TESTY (podívejte na možnosti testů a vyzkoušejte si jednoduchý ukázkový test).

Jsme připraveni vám vyjít vstříc, tak aby přínos pro vás a vaše kolegy byl co nejvyšší. Podívejte se na aktuální PŘEHLED  KURZŮ – termíny zpravidla domlouváme individuálně se zákazníky.


Kontakt

V případě zájmu nás kontaktuje: