FOTOGALERIE

Foto galerie z akcí pořádaných naší společností a nebo odborných a společenských akci, kterých jsme se účastnili (klikněte na název akce nebo na fotku pro otevření fotogalerie):

COMMON Znojmo 2022

Spolupořádali jsme konferenci uživatelů technologií IBM - Znojmo 2022. Vystoupili jsme i v odborném programu.

COMMON 2019 Štrbské pleso (SK)

V květnu 2019 proběhla na Štrbském plesu odborná IT konference pořádaná sdruženími COMMON ČR a COMMON SR. Na konferenci vystoupili zástupci IBM a dalších IT firem. Společnost Aegis s.r.o. se kromě organizace konference podílela též na odborném programu a to přednáškami:

- Webové služby s RXS – Evžen Kučera, Václav Rosecký (Aegis s.r.o.)

- API a jak na ně (v prostředí systémů AS/400) – Richard Strouhal (Aegis s.r.o.)

COMMON Dolní Morava 2018

Odborní konference sdružení COMMON ČR a SR, na které jsem se podíleli jako partneři a měli dvě přednášky: Aplikace nad DB2 for i5/os s použitím JavaFX a databázového frameworkuSpring Batch - prostředí pro dávkové procesy.

COMMON 2018 - Novoroční setklání

Novoroční setkání členů sdružení uživatelů IBM technologií COMMON ČR, včetně přednášky Miroslava Ivachowa z IBM.

COMMON Wisla 2017 (PL)

Odborná konference a setkání uživatelů IBM technologií pořádané COMMON Polsko, který současně slavil 20 let své existence. Za českou stranu se konference účastnil výbor COMMON ČR, resp. zástupci společnosti SÍŤ, Aegis, IBM, DHL.

COMMON Jasná 2017 (SK)

Odborná konference uživatelů IBM technologií v hotelu Jasná (SK). Naše společnost zde měla odbornou přednášku na téma Migrace aplikační databáze z Oracle do IBM DB2 for i (Evžen Kučera, Richard Strouhal).